Referencje

 

Karolina

Jameson Bilard Club
Profesjonaliści pod każdym względem, punktualni i zawsze przygotowani! Potrafią stworzyć super atmosferę na quizie :D:D:D Gorąco polecam – współpraca z nimi to sama przyjemność !!!

Maciej

Grawitacja Pub
Nic dodać nic ująć . Bardzo się cieszymy że Tonemu chciało się również wyjechać poza Poznań. Wszyscy tu się MEGA dobrze bawią i nie mogą doczekać następnego spotkania. Bardzo polecamy ten typ zabawy. SUPER prowadzący też dużo wnoszą do tego rodzaju quizu. Najlepiej przyjść samemu i się przekonać!

Marek

Club 9 Stóp
Super zabawa, super klimat, super prowadzący, a do tego zaskakujące pytania. Nic więcej chyba nie ma do dodania. No może jeszcze tylko to, że nikt tak nie potrafi rozpalić publiki jak Chłopaki od Tonego 🙂  A współpraca z nimi to czysta przyjemność- są bezproblemowi, konkretni i można na nich polegać!

Ekipa Pubu

Fermentownia
Tony Zgrywus to świetnie zaaranżowane wieczory quizowe, które nie tylko bawią, ale i uczą! Jest wesoło, jest dynamicznie, są nagrody, zdrowa rywalizacja i profesjonalni prowadzący. Współpraca z nimi to przyjemność, a po ilości uczestników możemy chyba pokusić się o stwierdzenie, że są zachwyceni nową forma rozrywki. Zdecydowanie polecamy!

Barbara

Firma Apollogic
Szukacie niebanalnego sposobu integracji zespołu, który nie będzie wymagał tarzania się w błocie? Postawcie na ruch, ale szarych komórek - w Zgrywie!!! Fajni prowadzący, dobra muza w tle i bitwa na wiedzę to gwarancja udanego wieczoru! Na naszą prośbę quiz był przygotowany i poprowadzony po angielsku – dobra robota chłopaki!
© 2017 Tony Zgrywus
Designed by imago.